Ubytovanie v blízkosti Podhájskej

Ubytovanie ponúkame v dvojbungalove, s kapacitou 1 bungalov = 3 lôžka + 1 prístelka. Každý má samostatný vchod, plne vybavenú kuchynku (chladnička i mikrovlnka) a kúpeľňu s WC, možnosť stolovania vonku na terase uprostred zelene. Parkovanie vo dvore. Pre deti je k dispozícii hojdačka a pieskovisko, možnosť využiť detskú postieľku i detskú sedačku, posedenie na terase, farebný TV. Prístup do ľavej bunky bungalovu je bezbariérový. K dispozícii športové náčinie (stôl na ping – pong, kolobežky, howerboard, bicykle).Vonku spoločný altánok s ohniskom a gril.

Čo všetko sa dá zažiť v okolí nášho ubytovania?

viac ako 20 aktrakcíí v okolí 70 km

V bližšom i vzdialenejšom okolí našej obce je množstvo miest, ktoré se oplatí navštíviť. Nie je to len termálne kúpalisko Podhájska. V okolí sa nachádza krásna príroda, môžete se vydať ku zrúcaninám hradov, alebo len tak na túru prípadne cyklotúru. Ak vás omrzí Podhájska a predsa len chcete termálnu vodu, v okolí do 70 km je niekoľko termálnych kúpalisk.

Vydajte sa na prechádzku na neďaleké jazero Biela Tana. Pozorujte zvieratá v okolí na prechádzke okolo jazera.

Viac info 

Čo ponúkame?

Lokalita

Výborná lokalita pre rôzne formy pasívneho, ale aj aktívného oddychu. U nás sa rozhodne nudiť nebudete. 

Reštaurácie

Stravovanie je možné v prípade záujmu objednať. V okolí sa však nachádza viacero reštaurácií, prípadne je možná aj donáška pizze. 

Príroda

V okolí malebnej dediny sa nachádza krásna príroda. 

 

Služby

Naše ubytovanie má bezbarierový prístup. V prípade potreby je možné požičať detskú postieľku.  Ubytovanie je možné aj s domácim miláčikom. 

Wi-Fi

Prístup k wifi poskytujeme v rámci ubytovania zadarmo. 

 

Nápoje

Určite vás príjemne prekvapí aj uvítací drink v podobe flaše dobrého vína. 

Kúpaliská

Iba 3,5 km od nášho ubytovacieho zariadenia sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska. U nás v záhrade je k dispozícii bazén. 

Šport

U nás si môžete požičať bicykle, kolobežky, zahrať si stolný tenis. V záhrade sú k dispozícii preliezky pre deti.  

Kniha návštev

 • Našli sme u vás oázu pokoja a pohody a tiež zdroj inšpirácie. Bolo to pár skvelých dní strávených aktívnym relaxom v krásnom prostredí s milými ľuďmi. Ďakujeme. 

  Monika a Alex B.

 • Ďakujeme rod. Bartoníčkovej za príjemný pobyt v Trávnici. Je tu veľmi pekné ubytovanie a prostredie. Najviac sa tu páčilo našim dievčatám, ktoré si tu našli kamarátov. Dúfame, že sa tu ešte stretneme. Bola to výborná dovolenka. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme. 

  Rod. Krajčírová

 • Po dvoch rokoch sme tu zas a znova tak, ako sme sľúbili. Budeme sa opakovať, ale je to tu naozaj super. Ďakujeme pani Soni za príjemnú spoločnosť a užitočné rady. Určite prídeme zas. 

  Monika a Miško

 • Bolo tu perfektne, za všetko Vám veľmi pekne ďakujeme. Určite niekedy znova prídeme.

  rod. Kánová a rod Gerérová z Brezna