Podhajska

Úvod

Ubytovanie v blízkosti Podhájskej

Zatúžili ste aj Vy stráviť pár príjemných dní pri mori a ešte k tomu pri tom najslanšom na svete – Mŕtvom mori? Že je to ďaleko? A čo tak zájsť k našemu - Slovenskému?! 

Ak máte radi teplú vodu a pritom možno trpíte na niektoré ochorenia, napr. dýchacích ciest, ak ste po operácii zlomeniny, máte kožné ochorenie alebo Vás už dávno trápia kĺby, dna, reuma, cievne ochorenia, štítna žľaza či bolí chrbtica od sedavého zamestnania alebo zvýšenej námahy, máme pre Vás dobrú správu, múdra matka príroda má na všetko liek…

 • ext1
 • ext2
 • ext3

Príďte aj Vy, aby ste zistili, že naše Mŕtve more na južnom Slovensku (unikát v Európskom meradle), ktoré vytvorili zo zdrojov treťohorného geotermálneho žriedla ľudské ruky v obci Podhájska pomáha liečiť. Už od r. 1973 sa ľudia z ďaleka i blízka počas celého roka presviedčajú, že žltá voda slanej chuti, ktorá vyviera z prameňa s teplotou do 80°C na termálnom kúpalisku v obci Podhájska lieči naozaj mnoho neduhov. Tak prečo to nevyskúšať?

 • interier_izba_02
 • interier_izba_05
 • interier_izba_06

Nuda nehrozí, lebo cca 12 ha areál kúpaliska s 10 bazénmi v Podhájskej ponúka mnohoraké rozptýlenie pre malých aj veľkých. Rodičia aj starí rodičia so svojimi ratolesťami si prídu na svoje v detskom alebo v sedacom bazéne a na vodných šmýkalkách, adrenalín sa Vám zvýši na tobogáne, unavený chrbát Vám vymasíruje vírivka . Ak Vás omrzí leňošenie v 38°C teplej geotermálnej vode, rozhýbete sa v rekreačnom bazéne, prípadne si môžete zaplávať a príjemne sa v rozpálenom lete schladiť v 26°C teplej vode v plaveckom bazéne. K tomu trochu aktívneho športu, prechádzky po okolí a unavený organizmus načerpá nové sily.

Ak vás omrzí termálne kúpalisko Podhájska, môžete skúsiť iné, v okolí pod 70km je hneď viacero termálnych kúpalísk, napr. v Patinciach alebo v Štúrove. Ak nemáte práve chuť na termálnu vodu v okolí Podhájskej je mnoho iných zaujímavých miest, či už pre turistiku, cyklistiku, alebo aj oddych v meste.

Firma NATURA prevádzkuje vlastné ubytovacie zariadenie, ktoré sa nachádza v obci Trávnica v okrese Nové Zámky, neďaleko ( 3,5 km ) od kúpeľnej obce Podhájska. U nás vás čaká príjemné ubytovanie za rozumnú cenu v blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska, férový prístup a príjemné prostredie malej dedinky, kde si oddýchnete fyzicky aj psychicky. Pokiaľ hľadáte súkromie a tiché prostredie, u nás ste na správnom mieste.

 • Privát KRAJANKA

 • Cenník

 • Cenník

  Cena dohodu od 5,- až 10,- Eur/noc a lôžko (závisí od sezóny, veku hostí, dĺžky pobytu, počtu obsadených lôžok). Je možné ubytovať aj hostí so psíkom (bez poplatku). Pre deti do 3 rokov bez nároku na lôžko sa ubytovanie poskytuje zadarmo.

  Obecný kúpeľný poplatok 0,33,- Eur / hosťa nad 15 rokov / noc.

  exterier